Studija

Esam mājīga pilates studija, kas atrodas Rīgas "Klusā centrā". Īpaši piemērota Jums, ja meklējat dažādību pilates nodarbībās, izmantojot gan modernos pilates trenažierus, gan mazo fitnesa aprīkojumu. Ņemot vērā Jūsu labsajūtu un fizisko veselību, mēs piedāvājam personāltreniņus, vai nodarbības mazās grupās (max 8 cilvēki), jo mums ir svarīga kvalitāte, ko varam Jums sniegt. Esam profesionāli un speciāli pilates nodarbībām sertificēti sporta speciālisti, kas atradīs piemērotāko katram - gan iesācējiem, gan tiem, kuriem jau ir iemaņas, gan pieredzējušiem atlētiem. 

Mūsu solījums - Jūs būsiet gandarīti un harmoniski, Jūsu ķermenis vingrs un mugura spēcīga!


Treneres

Ina Bērziņa

"Pilates Room" dibinātāja un vadītāja. Pedagogs, kustību speciālists. Veselības sporta speciālists(RSU), Pilates instruktors (lielais un mazais aprīkojums). Šobrīd turpina izglītoties Balanced Body starptautiskā Pilates apmācības programmā.

"Pilates - tas nav tikai kompleksa atveseļojoša programma, kura sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību, možumu, tas, manuprāt, ir dzīvesveids. Dzīvesveids, kurš nodrošina labu veselību un pozitīvas emocijas."
Nataļja Okuņeva

"Pilates Room" dibinātāja un vadītāja. LSPA fizioterapijas programmas studente. Pilates metodi pasniedz kopš 2011. gada. Metodes pamatus ir apguvusi Krievijas Pilates Institūtā un MK Pilates apmācības skolā. Veiksmīgi pabeidza Lolita’s Legacy Pilates apmācības programmu. Sporta meistars sporta vingrošanā.

"Pilates metode ir unikāla ar to, ka tā piedāvā "iedarbināt" prātu, lai veidotos pareizais kustību sterotips. Pilatēs cilvēks  mācās  atpazīt sava ķermeņa sastāvdaļas un kustināt tās izolēti, kontrolēti, kas ikdienā palīdz izvairīties no muskuļu tonusa un palīdz saglabāt enerģiju. Nodarbības laikā ir ļoti svarīgi  “palikt” savā ķermenī un domāt  par veicamo kustību kvalitāti."


Natālija Šilaka

Veselības sporta speciāliste (RSU), Rehabilitācijas fitnesa trenere, Pilates instruktore (lielais un mazais aprīkojums). Šobrīd turpina izglītoties Balanced Body starptautiskā Pilates apmācības programmā. Ar mīlestību un atbildību pasniedz pilates jau 17.gadu!

Kristiana Jansone

Latvijas Universitātē iegūta filosofa izglītība, apguvusi SPA masāžu kursu, sertificēts C kategorijas fitnesa treneris, Latvijas Universitātē mācījusies Ājurvēdas medicīnu un zināšanas papildinājusi Indijā.
Šobrīd studē Rīgas Stradiņa universitātē Veselības sporta programmā un padziļina zināšanas Polestar Pilates International izglītības programmā. .