Studija

Esam mājīga pilates studija, kas atrodas Rīgas "Klusajā Centrā". Īpaši piemērota Jums, ja meklējat dažādību pilates nodarbībās, izmantojot gan modernos pilates trenažierus, gan mazo fitnesa aprīkojumu. Ņemot vērā Jūsu labsajūtu un fizisko veselību, mēs piedāvājam personāltreniņus vai nodarbības mazās grupās (max 8 cilvēki), jo mums ir svarīga kvalitāte, ko varam Jums sniegt. Esam profesionāli un speciāli pilates nodarbībām sertificēti sporta speciālisti, kas atradīs piemērotāko katram - gan iesācējiem, gan tiem, kuriem jau ir iemaņas, gan pieredzējušiem atlētiem. 

Mūsu solījums - Jūs būsiet gandarīti un harmoniski, Jūsu ķermenis būs vingrs un mugura spēcīga!


                                                                                  

Mums ir svarīgs mūsu klients!

Pirms vairāk kā 2 gadiem mīlestība pret pilatēm mūs apvienoja un mēs nolēmām izveidot savu Pilates Studiju. Drosmīgas un apņēmības pilnas mēs atvērām mazu, mājīgu pilates studiju, kura nu jau ir paplašinājusies un pilnveidojusies. Mīlestība pret pilatēm mūs vieno joprojām. Un arī mīlestība pret mūsu klientiem! Mūsu vēlme vienmēr ir bijusi ne tikai rūpēties, lai mūsu klientu augumi kļūst stalti un veselīgi, bet arī, lai katrs mūsu klients justos ērti pie mums, lai tas varētu nodarboties ar pilatēm tieši viņam piemērotā veidā. Šo gadu laikā, pasniedzot pilates, esam pārliecinājušās, cik atšķirīgs ir katrs klients, tā vēlmes un vajadzības. Kādam tā ir inviduāla pieeja, strādājot divatā tikai ar treneri, citu motivē tieši darbs grupā, citam treniņš kļūst dinamiskāks un efektīvāks, strādājot tieši uz pilates trenažieriem. Kāds uzsāk pilates nodarbības pirmo reizi, bet kādam nepieciešama jau pavisam atlētiska pieeja.

Paldies mūsu klientiem, kas bijuši kopā ar mums un palīdzējuši mums augt!


Treneres

Ina Bērziņa

"Pilates Room" dibinātāja un vadītāja. Pedagogs, kustību speciālists. Veselības sporta speciālists(RSU), Pilates instruktors (lielais un mazais aprīkojums). Šobrīd turpina izglītoties Balanced Body starptautiskā Pilates apmācības programmā.

"Pilates - tas nav tikai kompleksa atveseļojoša programma, kura sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību, možumu, tas, manuprāt, ir dzīvesveids. Dzīvesveids, kurš nodrošina labu veselību un pozitīvas emocijas."
Nataļja Okuņeva

"Pilates Room" dibinātāja un vadītāja. LSPA fizioterapijas programmas studente. Pilates metodi pasniedz kopš 2011. gada. Metodes pamatus ir apguvusi Krievijas Pilates Institūtā un MK Pilates apmācības skolā. Veiksmīgi pabeidza Lolita’s Legacy Pilates apmācības programmu. Sporta meistars sporta vingrošanā.

"Pilates metode ir unikāla ar to, ka tā piedāvā "iedarbināt" prātu, lai veidotos pareizais kustību sterotips. Pilatēs cilvēks  mācās  atpazīt sava ķermeņa sastāvdaļas un kustināt tās izolēti, kontrolēti, kas ikdienā palīdz izvairīties no muskuļu tonusa un palīdz saglabāt enerģiju. Nodarbības laikā ir ļoti svarīgi  “palikt” savā ķermenī un domāt  par veicamo kustību kvalitāti."


Natālija Šilaka

Veselības sporta speciāliste (RSU), Rehabilitācijas fitnesa trenere, Pilates instruktore (lielais un mazais aprīkojums). Šobrīd turpina izglītoties Balanced Body starptautiskā Pilates apmācības programmā. Ar mīlestību un atbildību pasniedz pilates jau 17.gadu!
"Dzīvesprieks, labs noskaņojums un skaidrība domās, kā arī spēcīgs ķermenis, lūk, kāds rezultāts ir nodarbojoties ar Pilatēm!"


 .