Nodarbību veidi:

  • Pilates Matwork (nodarbība ilgst 55 min.)

Nodarbības uz vingrošanas paklājiņiem ar/ bez mazā aprīkojuma. Vingrojumu sistēma izveidota visam ķermenim, lai attīstītu un nostiprinātu ķermeņa muskuļu grupas. Regulāras nodarbības palīdz mazināt ķermeņa asimetriju, noņemt sasprindzinājumu, mazināt ar mugurkaulu un locītavām saistītās problēmas, muskuļi gūst spēku un elastību. Sabalansēta pilates slodze palielina izturību, uzlabo miega kvalitāti, vispārējo fizisko un psihisko pašsajūtu. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī uz paklājiņa. Šīs nodarbības piemērotas visiem vecumiem, dzimumiem un dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem.   • Pilates Reformer (nodarbība ilgst 55 min.)

Pāru (2 cilvēki) vai grupas (līdz 4 cilvēkiem) nodarbības uz Pilates trenažieriem. Pilates trenažieru unikalitāte ir tajā, ka tiek piedāvātas dažādas vingrošanas programmas, sākot no rehabilitācijas līdz pat atlētiska rakstura vingrojumiem. Tie ir piemēroti ikvienam neatkarīgi no dzimuma, vecuma un fiziskās sagatavotības, nav šķērslis arī sportiskā pārslodze vai traumas. Pilates trenažieri palīdz izpildīt vingrojumus precīzāk un ķermenim saudzējošāk. Treneru prakstiskā darba pieredze rāda, ka Pilates nodarbībās svarīgi ir precīza vingrojumu izpilde, kura pasargā no tālejošam traumām un sekām vingrojumu laikā un pēc tam, līdz ar to nodarbībā paredzētais maksimālais cilvēku skaits ir tikai 4 cilvēki.   • Pilates Personal (nodarbība ilgst 55 min.)

Pilates personāltreniņi, kur zinošs treneris Jūs uzklausīs un sastādīs tieši Jums piemērotāko vingrojumu kompleksu, efektīvai problēmas risināšanai, lai mazinātu sāpes, atjaunotu un nostiprinātu muskuļu darbību, locekļu kustīgumu, izturību un koordināciju. Treneris izplānos treniņu maksimāli efektīvu un atbilstošu katra klienta fiziskajai sagatavotībai, kontrolēs vingrojuma izpildes tehniku, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Nodarbībā tiek izmantots gan lielais, gan mazais aprīkojums.  .